מקלט במרחק 96 מ׳
1,490,000 ₪

ערד

מקלט במרחק 96 מ׳

דו משפחתי

4חדרים
קרקע
250מ״ר

למכירה בבלעדיות המשרד. דו משפחתי 4 חדרים 90 מ"ר בשכונת מעוף. בית מחולק ליחידה ראשית 3 חדרים ויחידת סטודיו 30 מ"ר נוספת. מטבח רחב ביחידה הראשית + מטבחון חדש ביחידת הסטודיו. 2 שרותים ומקלחות חדשים. חדרים רחבים. גינה גדולה על שטח 250 מ"ר - נוף למדבר ולפארק. כיום משמש כצימר - יכול להמכר כעסק מכניס. מתאים למגורים ולמשקיעים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
87 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
5,960 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?745,000 ₪
1,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,830 ‏₪
סה״כ הלוואה‏745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55719969פורסם ב15/04/24