נכס עם ממ״ד
3,170,000 ₪

וולפברג 11

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', בית אליעזר, חדרה

6חדרים
קרקע
250מ״ר

הזדמנות שלא תחזור קוטג' למכירה במיקום מעולה ברחוב המבוקש בבית אליעזר החדשה 6 חדחדרים,חדר ארונות, 3 שירותים, 3 מקלחות,חניה פרטית, 175 בנוי על שטח 250 מ"ר 3 קומות ומרפסת גדולה חצר יפה מחסן ענק ועוד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
175 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
12,680 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,585,000 ₪
3,170,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,148 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,585,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52931612פורסם ב09/04/26