מקלט במרחק 1114 מ׳
1,570,000 ₪1,600,000 ₪

הכלנית

מקלט במרחק 1114 מ׳

דירה, רובע ח', אשדוד

3חדרים
קומה2/7
77מ״ר

למכירה ברח' הכלנית השקט ,דירה עם היתר לתמ"א- ממש לפני התחלת בנייה!! דירת 3 חד' , 77 מ"ר , קומה ב' ,הדירה מוארת עם 3 כיווני אוור,חדרים מרווחים.התוספת בתמ"א היא הוספה לסלון(שכבר עכשיו גדול),ממ"ד,2 מרפסות שאחת מהן סוכה.הדירה תהיה גדולה מאוד לאחר התמ"א.הזדמנות גדולה לדירת 4 חד' במחיר של 3 חד'.יש אפשרות לקבל את הדירה עם שוכר לכל תקופת התמ"א במחיר שכירות של 2,700 ש"ח.מיקום מרכזי קרוב להכל!הקודם זוכה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
20,389 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?785,000 ₪
1,570,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,035 ‏₪
סה״כ הלוואה‏785,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63187630פורסם ב05/03/26