מקלט בניין
1,570,000 ₪

אילת

מקלט בניין

דירה, גבעת הזיתים, פסגת לוד, לוד

3חדרים
קומה2/4
78מ״ר

דירת 3 חד מרווחת מאוד במיקום מעולה מול הקניון ובית המשפט מיועדת לפינוי בינוי עתידי חתומים ליזם פוטנציאל השבחה מטורף למי שמבין ענין מקבלים דירה חדשה בתוספת ממד ומרפסת שמש מעלית וחניה רווח מינימלי עתידי של כ550,000 שח והיד נטויה..

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
78 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
20,128 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?785,000 ₪
1,570,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,035 ‏₪
סה״כ הלוואה‏785,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61486971פורסם ב09/05/26