נכס עם ממ״ד
6,500,000 ₪

ניסים אלוני

נכס עם ממ״ד

דירה, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו

4חדרים
קומה12/46
170מ״ר

בשכונת פארק צמרת בתל אביב במגדל ה-W . דירת 5 חדרים שהוסבה ל-4 . דירה יפה ,מושקעת ,מרווחת עם 2 חניות, מחסן מרפסת שמש גדולה של 35 מ"ר ,שומר 24/7 וחדר כושר מפואר. מיקום מושלם בקרבת דרך נמיר ,רחוב ההלכה ונתיבי איילון.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
170 מ״ר
קומות בבניין
46
חניות
2
מחיר למ"ר
38,235 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,250,000 ₪
6,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏16,707 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52827417פורסם ב13/05/26