מקלט בניין
1,000,000 ₪

האבות 15

מקלט בניין

דירה, שיכון ג, טבריה

4חדרים
קומה4/4
92מ״ר

ללא תיווך ! דירה למכירה בטבריה באזור מרכזי בשיכון ד' - עם נוף עוצר נשימה להרי הגליל! דירה מוארת ומזמינה - נוף שלא נמאס ממנו! רח' וויצמן - רחוב מרכזי בטבריה עילית בקרבת מיני סופרים, בתי כנסת, מקווה ותחבורה ציבורית. כ-92 מ"ר 4,5 חדרים 3 כיווני אוויר אחרי חיזוק מבנה בפני ר"א חצר פנימי עם חניה לדיירי הבית מקלט מורווח בקומת קרקע קומה רביעית מחיר מיוחד: 1,000,000 ש"ח בלבד!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,869 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?500,000 ₪
1,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,570 ‏₪
סה״כ הלוואה‏500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54883530פורסם ב14/05/26