נכס עם ממ״ד
1,520,000 ₪

האנדרטה 5

נכס עם ממ״ד

דירה, רמות, באר שבע

5חדרים
קומה2/5
138מ״ר

דירת 5 חדרים קסומה ברחוב שקט ופסטורלי רחוב האנדרטה המבוקש דירה בגודל של 132 מ"ר 3 חדרים גדולים ובנוסף יחידת הורים ענקית ומפנקת מטבח באופן ספייס לסלון מרפסת פונה לנוף פתוח חניה בטאבו ושני מחסנים דירות בודדת יוצאות למכירה כל הקודם זוכה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
138 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
11,014 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?760,000 ₪
1,520,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,907 ‏₪
סה״כ הלוואה‏760,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78336712פורסם ב27/11/25