מקלט במרחק 55 מ׳
1,660,000 ₪

פתח תקווה 76

מקלט במרחק 55 מ׳

דירה, מרכז העיר דרום, נתניה

3חדרים
קומה1/3
75מ״ר

למכירה – באזור שקט ומבוקש. דירת 3 חדרים מוארת ומרווחת. קרוב לקניון ולמרכזי קניות, בתי כנסת, גינות ציבוריות וגני ילדים. סביבה נוחה ואיכותית עם נגישות לכל השירותים החשובים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
75 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
22,133 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?830,000 ₪
1,660,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,267 ‏₪
סה״כ הלוואה‏830,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54769976פורסם ב14/12/25