נכס עם ממ״ד
5,290,000 ₪

דבורה הנביאה

נכס עם ממ״ד

דירה, גני צהלה, רמות צהלה, תל אביב יפו

5חדרים
קומה3/5
122מ״ר

במיקום מרכזי ונגיש, בבנין בוטיק חדש ומקסים, דירת 5 חד' נהדרת (מסודרת כ 4, 122 מ"ר). הדירה מרווחת ומתוכננת יפה כולל מטבח מרשים לחובבי הבישול, פינת אוכל גדולה ופינת עבודה. מרפסת שמש (10 מ"ר), 2 מאסטרים, 3 יח' רחצה. עורפית ושקטה. יש ממ"ד, חניה ומחסן. נכס 6393097

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
122 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
43,360 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,645,000 ₪
5,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,597 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78437125פורסם ב14/11/24