נכס עם ממ״ד
1,800,000 ₪

שדרות רובע יזרעאל 18

נכס עם ממ״ד

דירה, רובע יזרעאל סביוני העמק, עפולה

5חדרים
קומה8/9
163מ״ר

למכירה דירת 5 חדרים ברחוב שדרות רובע יזרעאל 18 קומה 8 עם נוף פתוח ו4 כיווני אווויר מרווחת ומושקעת הזדמנות אמיתית! שטח הדירה כ'160 מ"ר (בערך) מטבח בעיצוב אישי מנגר פרטי תשתית אינטרנט בכל חדרי הבית מרפסת גדולה עם סגירת חורף מאלומיניום מחסן פרטי חנייה פרטית מקורה דירה במצב מעולה פשוט להיכנס ולגור! בניין איכותי במיוחד של חברת דר נופרים בניין חדש יחסית (כ�עד 10 שנים)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
163 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
11,042 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?900,000 ₪
1,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,626 ‏₪
סה״כ הלוואה‏900,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67359113פורסם ב14/01/26