נכס עם ממ״ד
6,450,000 ₪

בבלי

נכס עם ממ״ד

דירה, תל אביב יפו

5חדרים
קומה1/7
129מ״ר

למכירה דירת 5 חדרים חדשה בבלי בפרוייקט יוקרה ליד פארק הירקון דירה חדשה בפרוייקט בוטיק אקסקלוסיבי בבנייה באחת השכונות המבוקשות בתל אביב תכנון חכם, מפרט עשיר, וגמישות מלאה בהתאמת הדירה- חוויית מגורים ברמה גבוהה פרוייקט צפוי להתאכלס במרץ 2028 פרוייקט יוקרתי עם סטנדרט בנייה גבוה חנייה תת קרקעית לכל דירה תנאי תשלום נוחים אפשרות לבחירת גמרים 116.5 מטר בנוי+ 12 מרפסת שמש כיווני אוויר מזרח וצפון

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
117 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
50,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,225,000 ₪
6,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏16,578 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,225,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46125174פורסם ב29/01/26