מקלט במרחק 480 מ׳
1,490,000 ₪

שמואל הנציב 40

מקלט במרחק 480 מ׳

דירה, צפון מערב מרכז העיר, נתניה

2חדרים
קומה3/3
59מ״ר

עסקה מעולה למגורים והשקעה בלב העיר המבוקש בנתניה פוטנציאל גבוהה לפינוי בינוי ברחוב שמואל הנציב 40 המבוקש 2 חדרים מרווחת 59 מטר בארנונה קומה שלישית ללא מעלית דירה שמורה ונעימה כניסה מיידית מפתח אצלי פינוי בינוי עתידי - עם פוטנציאל ! מרחק הליכה מהכיכר והים המחיר סופי לחוזה !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
25,254 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?745,000 ₪
1,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,830 ‏₪
סה״כ הלוואה‏745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89410985פורסם ב18/11/25