מקלט במרחק 2320 מ׳
5,800,000 ₪

רימון 20

מקלט במרחק 2320 מ׳

בית פרטי/ קוטג', באר גנים, באר גנים

8חדרים
קרקע
500מ״ר

בית + יחידת דיור למכירה – הזדמנות שלא כדאי לפספס! מחפשים בית חלומות עם הכנסה נוספת? הגעתם למקום הנכון: סלון רחב ומואר עם יציאה למרפסת שמש קסומה מטבח חדש ומשודרג – מושלם לאירוח 5 חדרים מרווחים + סוויטת הורים מפנקת יחידת דיור 3 חדרים עצמאית עם כניסה נפרדת – אידאלית להשכרה או לאירוח בני משפחה חניה פרטית ומחסן צמוד מיקום מנצח – רחוב שקט, קרוב לבתי ספר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
235 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
11,600 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,900,000 ₪
5,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏14,908 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,900,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65345743פורסם ב12/10/25