מקלט בניין
2,170,000 ₪2,290,000 ₪

רמות

מקלט בניין

דירת גן, ירושלים

2.5חדרים
קומה2/3
80מ״ר

מציאה רציניים למכור דירת גן כ55 מטר עם חלל להרחבת הדירה (שכנים בנו) בנוסף חלל מתחת לחצר פוטנציאל למחסן או יחידה נוספת או הרחבה נוספת לדירה מחיר שלא יחזור

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
27,125 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,085,000 ₪
2,170,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,577 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,085,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79915436פורסם ב13/08/25