נכס עם ממ״ד
3,450,000 ₪

הצפון הישן - דרום

נכס עם ממ״ד

דירה, תל אביב יפו

2חדרים
קומה4/5
57מ״ר

בצפון הישן דרום בניין חדש ומפנק דירת 2 חדרים מהממת ! כ- 50 מ"ר + מרפסת שמש מפנקת + חניה ! הדירה המושלמת באזור המשולם ! באמת המוצר המושלם !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
60,526 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,725,000 ₪
3,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,867 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,725,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54449076פורסם ב16/11/25