מקלט בניין
980,000 ₪

באר שבע

מקלט בניין

דירה

3חדרים
קומה2/3
85מ״ר

למכירה דירה מצויינת להשקעה שכונה ט רחבת צפת קומה 2 מושכרת שנים 3000 שח מרווחת מאוד ומשופצת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
11,529 ₪

היסטוריית שווי הנכס

54254286פורסם ב20/05/26