מקלט במרחק 308 מ׳
2,650,000 ₪

ביאליק

מקלט במרחק 308 מ׳

דירה, כפר סבא

3חדרים
קומה3/4
109מ״ר

מיקום! מיקום! מיקום! במרכז העיר המבוקש - רחוב ביאליק 12 בניין לאחר שיפוץ מוצלח של חברת קרסו נדל"ן דירת 3 חד' כ- 109 מ"ר לפי ארנונה. קומה 3 מתוך 4. מ.שמש 10 מ"ר עורפית פונה לנוף ירוק ושקט במיוחד!! כיווני אוויר מזרח וצפון. 2 חדרי שירותים ו-2 חדרי רחצה. הדירה משופצת מושכרת היום ב 7,800 ש"ח. חניה אחת מקורה בטאבו. *פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
24,311 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,325,000 ₪
2,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,811 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,325,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65651164פורסם ב27/03/24