מקלט במרחק 244 מ׳
4,990,000 ₪

כ"ז בניסן

מקלט במרחק 244 מ׳

בית פרטי/ קוטג', פתח תקווה

2.5חדרים
קרקע
425מ״ר

חדש למכירה! מגרש מרווח בגודל של כ425 מ"ר - לבניית בית פרטי! קיים בית 2.5 חדרים כ70 מ"ר - מושכר, מסודר וממוזג! המגרש פונה לחזית וממוקם בשכונה שקטה, פסטורלית ונעימה! לפרטים נוספים ותאום בנכס התקשר/י עכשיו!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
70 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
11,741 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,495,000 ₪
4,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,826 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46666117פורסם ב23/03/26