בלעדיותמקלט במרחק 292 מ׳
1,120,000 ₪1,150,000 ₪

דן

בלעדיותמקלט במרחק 292 מ׳

דירה, קרית ביאליק

3חדרים
קומה3/3
60מ״ר

חדשה למכירה בייצוג בלעדי ברחוב דן המבוקש! דירת 3 חדרים כ- 60 מ"ר, בבניין שמור ומטופח. חלונות אלומיניום חדשים בכל הבית, מקלט מסודר בבניין. מיקום מנצח - קרוב להכל! קריון, מרכזי קניות, אוכל ופנאי, מוסדות חינוך, גני ילדים ועוד! צרו קשר לפרטים נוספים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
18,666 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?560,000 ₪
1,120,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,879 ‏₪
סה״כ הלוואה‏560,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57313336פורסם ב02/02/26