נכס עם ממ״ד
3,200,000 ₪

יורדי ים 1

נכס עם ממ״ד

דירה, מרינה, הרצליה

2חדרים
קומה2/3
55מ״ר

למגורים או להשקעה: החיים הטובים במרינה וילג', הרצליה! למכירה דירת 2 חדרים קסומה המציעה חוויית מגורים של ריזורט, ממש על קו המים. הדירה ממוקמת בקומה ה-2, במצב שמור ומתוחזק, וכוללת מרפסת שמשקיפה ישירות למים. דיירי הקומפלקס נהנים: בריכת שחייה חדר כושר מאובזר אבטחה ושמירה 24/7 חניה לפרטים נוספים ולתיאום סיור בנכס, צרו קשר עוד היום בהודעה פרטית או בטלפון: א.א. יפית – מומחים לנכסי יוקרה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
50 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
58,181 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71883466פורסם ב19/09/24