מקלט במרחק 186 מ׳
2,650,000 ₪

הרצל

מקלט במרחק 186 מ׳

דירה, ב' / צפון מערב העיר, רחובות

3חדרים
קרקע
76מ״ר

נכס מספר: 35778, חדש חדש למכירה!! בצפון רחובות במיקום מושלם- דירות מעולות להשקעה ומגורים, 3 חדרים, בין מכון ויצמן והפקולטה לחקלאות. מרחק הליכה מהרכבת. בקרבת מקומות הבילוי באזור הצפוני של רחובות. בניין בן 28 דירות,בין שדרות חן להרצל. במחירים אטרקטיביים, מפרט טכני עשיר. חניה ומחסן לכל דירה + חניון תת קרקעי. ערבות בנקאית כנגד כל תשלום - ללא עמלת תיווך. לפרטים אבי זכיין אנגלו סכסון רחובות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
34,868 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,325,000 ₪
2,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,811 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,325,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

98665944פורסם ב31/12/25