בלעדיותנכס עם ממ״ד
4,550,000 ₪

נרקיס

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דו משפחתי, נווה גן, גן יבנה

6חדרים
קרקע
375מ״ר

למכירה דו-משפחתי, מיקום שקט מול השדות של קיבוץ חצור באווירה כפרית. בית גדול על מגרש גדול , שמור וברמה גבוהה קומת הקרקע יש ממ"ד ויחידת הורים גדולה וגם שירותי אורחים . בקומה מעל יש 3 חדרי שינה , חדר רחצה , חדר שירות , מרפסות לכל כיוון אוויר מיזוג מיני מרכזי ויחידות נפרדות לכל חדר למידע נוסף התקשרו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
233 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
12,133 ₪
תאריך כניסה
01/10/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,275,000 ₪
4,550,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,695 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,275,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89057490פורסם ב29/01/26