מקלט במרחק 79 מ׳
4,750,000 ₪

שדרות דוד המלך

מקלט במרחק 79 מ׳

דירה, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו

3חדרים
קומה4/9
94מ״ר

באיזור מבוקש מאוד נגיש לתחבורה ציבורית ליד כיכר המדינה ובניין האופרה והמוזיאון בבניין שמור מאוד ומטופח עם גינה מאוד גדולה מרחבים של דשא .הדירה מוארת גדולה ובעלת פוטנציאל . מושכר לשנה ב 8700 ש"ח . חובה לראות ! תמונות בפרטי .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
ללא
מחיר למ"ר
50,531 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,375,000 ₪
4,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,209 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,375,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72788859פורסם ב22/12/24