נכס עם ממ״ד
2,690,000 ₪

קפלן

נכס עם ממ״ד

דירה, בר יהודה, פתח תקווה

5חדרים
קומה6/7
150מ״ר

דירה במצב חדשששש במיקום מעולה.!!! נוף מדהים!!!! התקשרו לתיאום סיור בנכס... ברק קפילוטו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
17,933 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,345,000 ₪
2,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,914 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,345,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68261180פורסם ב04/02/25