בלעדיותנכס עם ממ״ד
3,390,000 ₪3,490,000 ₪

שלום עליכם

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, אגמים, נתניה

6חדרים
קומה4/9
170מ״ר

למכירה בבלעדיות!!! בשכונת אגמים המבוקשת בפרויקט חדש ברחוב שלום עליכם דירה ענקית וייחודית של 6 חדרים משודרגת ויפיפייה שטח הנכס 145 מטר בנוי מרפסת ענקית 25 מטר קומה 4 מתוך 9 קומות 2 חניות תת קרקעיות נפרדות בטאבו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
145 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
19,941 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,695,000 ₪
3,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,713 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,695,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65563038פורסם ב22/03/26