בלעדיותנכס עם ממ״ד
3,150,000 ₪

יצחק רבין 24

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, קרית רבין, חולון

5חדרים
קומה2/9
110מ״ר

דירת 5 חדרים כ 110 מ"ר מרפסת שמש 12 מ"ר אופציה להרחבה. קומה 2 מתוך 9 2 מעליות חזית נוף פתוח כ"א: מערב, צפון, דרום חניה מקורה בטאבו מחסן 4 מ"ר בטאבו יחידת הורים. ממ"ד. שירותים ומקלחת כפולים. דירה משופצת ויפה מהיסוד הנכס מושכר 8,400 ש"ח ניתן להמשיך פינוי: 6.3.26 וועד בית: 400 ש"ח ארנונה: 1,470 ש"ח (דו חודשי) שנת בנייה 2005

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
28,636 ₪
תאריך כניסה
29/03/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,575,000 ₪
3,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,096 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,575,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68952388פורסם ב30/11/25