בלעדיותמקלט במרחק 92 מ׳
1,290,000 ₪

לח"י 39

בלעדיותמקלט במרחק 92 מ׳

דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו

2.5חדרים
קרקע
31מ״ר

בית קרקע עם כניסה פרטית, נגישות מלאה ואווירה כמו של בית פרטי. 2.5חד. 31מר. הבית מצב מצויין. שני כיווני אוויר-דרום ומערב. יש 3 מזגנים, סורגים בחלונות ודוד שמש. הבית צמוד לבתים נוספים בצורת רכבת. פינוי כחצי שנה לאחר חתימת חוזה. מעולה למגורים ולהשקעה. מיקום מעולה בקרבת תחבורה ציבורית, מרכזי קניות ובילוי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
31 מ״ר
קומות בבניין
1
חניות
ללא
מחיר למ"ר
41,612 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?645,000 ₪
1,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,316 ‏₪
סה״כ הלוואה‏645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66308096פורסם ב24/11/25