מקלט במרחק 174 מ׳
2,200,000 ₪

דרך הציונות

מקלט במרחק 174 מ׳

דופלקס, גבעת הסלעים, ראש העין

4.5חדרים
קומה2/3
177מ״ר

דופלקס 4 וחצי חדרים בבניין בוטיק בדרך הציונות 5 127 מטר בנוי עם מרפסת ענקית של כ 50 מטר לנוף פתוח דירה שמורה מאוד מושכרת כיום מתאימה למגורים או להשקעה קומה שניה ללא מעלית בניין קטן שקט ומטופח עם תחושת קהילה נעימה מיקום מצוין קרוב לפארקים מוסדות חינוך ומרכזי קניות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
127 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
12,429 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,100,000 ₪
2,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82432374פורסם ב29/10/25