נכס עם ממ״ד
3,700,000 ₪

נהריה

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג'

5חדרים
קרקע
255מ״ר

למכירה קוטג' דו משפחתי באיזור עין שרה משודרג ברמה הכי גבוהה שיש מטבח חדש חדר הורים מפנק במיוחד חדר ארונות ומרפסת שמש קיים בבית גג סולרי שמניב 1500 שקל בחודש יחידת דיור חיצונית צריכה השקעה קטנה לפרטים נוספים תחייגו 054-542-5570 קורן עמר יועץ ומשווק נדל"ן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
155 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
14,509 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,850,000 ₪
3,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,510 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,850,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59373768פורסם ב27/01/26