מקלט במרחק 40 מ׳
2,900,000 ₪

כפר סבא

מקלט במרחק 40 מ׳

דירה

5חדרים
קומה3/5
150מ״ר

חדש בבלעדיות : במרכז כפר סבא דירת 5 חדרים ענקית עם יחידת הורים מפנקת, 3 שירותים ושתי מקלחות , מרפסת שמש , אפשרות לקליניקה בכניסה לדירה , ממוזגת , קרוב לרכבת , לפארק וקניון G פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
150 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
19,333 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,450,000 ₪
2,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,454 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,450,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66681843פורסם ב03/11/25