מקלט במרחק 39 מ׳
3,690,000 ₪

אד"ם הכהן 22

מקלט במרחק 39 מ׳

דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו

2חדרים
קומה1/4
67מ״ר

למכירה בבלעדיות- בלב הצפון הישן ! לוקיישין חלומי! רחוב אדם הכהן 22 תא, צמוד לשדרות בן גוריון והים ! דירת 2 חדרים כ 67 מר פלדלת בקומה ראשונה, ניתנת בשיפוץ להוסיף חדר ולהפוך לדירת 3 חדרים נהדרת !! התקשרו עוד היום למשרדינו לתיאום ביקור.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
55,074 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,845,000 ₪
3,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,484 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68478671פורסם ב18/11/25