בלעדיותמקלט במרחק 65 מ׳
5,350,000 ₪5,500,000 ₪

השעורה

בלעדיותמקלט במרחק 65 מ׳

בית פרטי/ קוטג', רחובות

9חדרים
קרקע
152מ״ר

נכס מספר: 34217, חדש חדש למכירה בבלעדיות בשכונת נוה יהודה המבוקשת ברחוב השעורה, בית דו-משפחתי 9 חדרים: מחולק למרתף 3 חדרים עם כניסה נפרדת (מושכר), קומת כניסה 3 חדרים, קומה עליונה 4 חדרים, מגרש כ-400 מ"ר, בקרבת מקום מוסדות חינוך וגינה ציבורית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
חניות
1
מחיר למ"ר
35,197 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,675,000 ₪
5,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,751 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,675,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69053923פורסם ב27/02/25