בלעדיותנכס עם ממ״ד
3,200,000 ₪

שרונית

בלעדיותנכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', להבים

4.5חדרים
קרקע
370מ״ר

חדשה במאגר הבתים !! למכירה בבלעדיות בלהבים נכס הכי מבוקש שיש בשוק על מגרש 370 מ"ר פינתי , בנוי 151 מ"ר , 4.5 חדרים בית קומפקטי ונעים במפלס 1 ללא מדרגות בתוך הבית. משודרג עם פרגולות , מערכת סולרית מניבה. לתאום פגישה ויעוץ ללא חיוב מוזמנים לחייג אלי עמית מהרבני , מומחה לשיווק נכסים בלהבים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
151 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
8,648 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78703472פורסם ב10/03/25