בלעדיותמקלט בניין
1,230,000 ₪

הגליל

בלעדיותמקלט בניין

דירה, ביאליק דרום, קרית ביאליק

4חדרים
קומה2/4
85מ״ר

במתחם פינוי בינוי של חברת "אזורים" רח' הגליל, קרית ביאליק - דירת 4 חד', כ85 מ"ר - מסודרת, גדולה ומרווחת - פוטנציאל השבחה אדיר בסיום הפרוייקט תתקבל תוספת של 20 מ"ר נוספים, ממ"ד, מרפסת 12 מ"ר, חניה ומחסן - מעולה להשקעה ואו למגורים כאחד! חובה לבוא להתרשם!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,470 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?615,000 ₪
1,230,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,161 ‏₪
סה״כ הלוואה‏615,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45781635פורסם ב11/05/26