נכס עם ממ״ד
1,550,000 ₪

אשכולות

נכס עם ממ״ד

דירת גן, יפה נוף, מעלות תרשיחא

3חדרים
קומה2/4
152מ״ר

שימו לב הדירת גן האחרונה בפרויקט אין בניינים כאלה ואין פרויקט כזה במעלות דירת גן ייחודית וקסומה דירת גן מפוארת עם מרפסת גדולה צופה לנוף עוצר נשימה וגם גינה פרטית רחבה להנאה משפחתית מחסן פרטי חניה פרטית מעלית בניין בוטיק עם רק 7 דיירים פרטיות ושקט מובטחים הדירה הזו היא לא רק מקום לגור בו אלא מקום לחיות במיקום מושלם

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
78 מ״ר
מ״ר גינה
47
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
10,197 ₪
תאריך כניסה
08/02/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?775,000 ₪
1,550,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,984 ‏₪
סה״כ הלוואה‏775,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71572239פורסם ב05/03/25