מקלט במרחק 303 מ׳
4,790,000 ₪

שמעון בן צבי

מקלט במרחק 303 מ׳

דירה, שטח 9, גבעתיים

4חדרים
קומה1/4
125מ״ר

במיקום מעולה במרחק הליכה מהקניון ומהקאנטרי ומפארק גבעתיים דירה גדולה ומרווחת עם מרחב מוגן קומתי ומחסן וניתן להחנות 3 רכבים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
2
מחיר למ"ר
38,320 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,395,000 ₪
4,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,312 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,395,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68336568פורסם ב30/04/25