נכס עם ממ״ד
2,450,000 ₪

הוד

נכס עם ממ״ד

דירה, מת"מ, נאות פרס, חיפה

4חדרים
קומה3/6
135מ״ר

דני זומרשטיין מומחה השכונה גאה להציג בייצוג משרדנו למכירה וכניסה מיידית ! בבניין בוטיק קטן , דירה יחודיית עם תקרות גבוהות 135 מר' הכוללים 104 מר' ועוד 21מר' מרפסת שמש המתועדים בנסח הטאבו בנוסף, 2 חניות מקורות עם נקודת טעינה פרטית לרכב חשמלי הדירה מוארת ומרווחת סלון ומטבח מהגדולים ביותר הקיימים מקום לשולחן אוכל ענק. מתוכננת ומחולקת מצויין יחידת הורים עם נישה ענקית לארון אפשרות לכניסה מיידית

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
18,148 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,225,000 ₪
2,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,297 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,225,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65374342פורסם ב27/02/25