נכס עם ממ״ד
3,500,000 ₪

קרית טבעון

נכס עם ממ״ד

דופלקס

5חדרים
קומה2/4
130מ״ר

ברחוב מעלה אבשלום,דירת 5 חדרים יפיפיה, יציאה מהסלון למרפסת של 25 מ"ר המשקיפה לכיוון הר הכרמל, חדרים מרווחים, חניה פרטית, ממ"ד בקומת הכניסה, מחדר ההורים יש יציאה למרפסת נוספת, גישה שטוחה עם מעלית עד הכניסה לדירה, אפשרות נהדרת למשפחות שמחפשות לקנות בראש שקט דירה חדשה בטבעון

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
26,923 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,750,000 ₪
3,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,996 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77252497פורסם ב28/01/26