נכס עם ממ״ד
2,590,000 ₪

רחובות

נכס עם ממ״ד

דירה

3חדרים
קומה1/7
83מ״ר

למכירה דירת 3 חדרים מעוצבת ומשודרת בבניין בוטיק חדש בן שנתיים ברחוב דרך יבנה!!! למכירה ברחוב דרך יבנה המבוקש והמתחדש, דירת 3 חדרים מבית רוטמן מעוצבת ומשודרגת מחסן צמוד, חניה, מרפסת שמש, מטבח יוקרתי ומעוצב, דירה גדולה ומרווחת רק להביא בגדים ולהיכנס עסקה מעולה למהירי החלטה... לפרטים נוספים ולתיאום צרו קשר בטלפון ואשמח לעזור... לא זמינים בשבתות ובחגים, יניב ביידה יועץ ומשווק נדל"ן, ביידה נדל"ן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
83 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
31,204 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,295,000 ₪
2,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,657 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,295,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59798124פורסם ב13/05/25