נכס עם ממ״ד
19,000,000 ₪

תל אביב יפו

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז

7חדרים
קומה6/6
205מ״ר

פנטהאוז !!! במיקום מדהים , על שדרות רוטשילד!! בניין חדיש , כ205 מ"ר , קומה 6 , מעלית וחניה פרטית, 3 כיווני אוויר , מומלצת ונדירה!! לשירותכם שחר נכסים מאז 2002 המומחים לנכסי יוקרה במרכז ת"א -יפו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
203 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
92,682 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?9,500,000 ₪
19,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏48,835 ‏₪
סה״כ הלוואה‏9,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85765136פורסם ב04/01/23