נכס עם ממ״ד
44,000,000 ₪

נחלת בנימין

נכס עם ממ״ד

בניין מגורים, פלורנטין, תל אביב יפו

קרקע
1000מ״ר

בניין בשלמות למכירה!!! למשקיעים ! ! ! ברחוב נחלת בנימין בשכונת פלורנטין, בניין חדש בן 4 שנים , המכיל 2 חנויות מסחרי בקומת הקרקע, + 11 דירות מגורים , בניין פינתי במיקום מדהים, מושקע ברמה גבוה, מכניס תשואה חודשית של 90,000 ש"ח . פרטים נוספים במשרד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
1000 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
44,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?22,000,000 ₪
44,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏113,092 ‏₪
סה״כ הלוואה‏22,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64773031פורסם ב29/01/25