נכס עם ממ״ד
1,850,000 ₪

חריש

נכס עם ממ״ד

דירה

4חדרים
קומה2/2
129מ״ר

בשכונת החורש,במיקום מצויין. בניין בן 4 שנים דירת 5 חדרים במקור שהוסבה ל 4 חדרים כולל גג פתוח עם אחוזי בניה נוספים קומה 2 מתוך 2 מרפסת דרום מזרחית פונה לפארק ולירוק בעיניים. דירה יחידה בקומה עם מחסן צמוד חניה מתאים לציבור הדתי לאומי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
129 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
14,341 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?925,000 ₪
1,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,755 ‏₪
סה״כ הלוואה‏925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55195912פורסם ב21/12/25