נכס עם ממ״ד
2,060,000 ₪

רובע הקריה, הסיטי

נכס עם ממ״ד

דירה, אשדוד

4חדרים
קומה3/8
120מ״ר

*זוגות צעירים משקיעים שימו לב* שימו לב איזה נכס יצא למכירה בסיטי המבוקש דירת 4 חדרים מרווחת ויפה הבית 107 מטר מרפסת עם נופ פתוח בית יפה ומסודר מרפסת 10 מטר איזור מבוקש ונוח הבית מושכר עם שוכרים מעולים חדרים וסלון מרווחים הבית מסודר ויפה להמשך וביקור בנכס אשמח לשיתוף פעולה מירי כרמי ברוקר נדל"ן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
107 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,166 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,030,000 ₪
2,060,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,295 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,030,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77475331פורסם ב13/07/24