נכס עם ממ״ד
1,780,000 ₪

דב פרומר 26

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית שמואל, חיפה

4חדרים
קומה5/7
93מ״ר

דירה נעימה מוארת ומאוררת,נוף פתוח לכרמל. יחידת הורים וחדר שירות. בקרבת בתי ספר ,בתי כנסת,גני ילדים,גני שעשועים ,סופרמרקט ומרפאה לא רחוק מתחנת הרכבת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
88 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
19,139 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?890,000 ₪
1,780,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,575 ‏₪
סה״כ הלוואה‏890,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87915082פורסם ב15/05/26