בלעדיותמקלט בניין
1,590,000 ₪

ברדיצ'בסקי

בלעדיותמקלט בניין

דירה, אברמסקי, קרית אתא

4.5חדרים
קומה2/3
105מ״ר

למכירה בשיווק בלעדי! רחוב ברדיצ'בסקי 5 - קריית אתא דירת 4.5 חדרים מרווחת ומשפחתית כ-105 מ"ר, בקומה 2. דירה נעימה ומוארת עם חלוקה מצוינת, מתאימה למשפחה שמחפשת איכות חיים, מרחב ומיקום נוח בעיר. כוללת: מיזוג אוויר דוד שמש מחסן פרטי חניה פרטית בהסכם שכנים מקלט בבניין נכס עם ביקוש גבוה ופוטנציאל מצוין באזור מבוקש בקריית אתא. לתיאום פגישה וסיור בנכס - צרו קשר!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
15,142 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?795,000 ₪
1,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,087 ‏₪
סה״כ הלוואה‏795,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89803641פורסם ב13/05/26