מקלט במרחק 103 מ׳
4,200,000 ₪

שבי ציון 71

מקלט במרחק 103 מ׳

בית פרטי/ קוטג', מורשה, רמת השרון

5.5חדרים
קרקע
340מ״ר

למכירה מגרש קדמי של כ- 340 מ"ר עם בית לשיפוץ בשטח של כ- 100 מ"ר בנוי. ניתן לבנות עד 60% שטח עיקרי (לא כולל שטחי שירות). מרתף חנייה תת קרקעית +2 קומות נוספות. אידיאלי למשפחות ומשפרי דיור. נמכר כחלק מדו-משפחתי. יש לנו את האפשרות למצוא את החצי השני שלכם:-)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
680 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
12,352 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,100,000 ₪
4,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,795 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41575951פורסם ב10/06/25