מקלט במרחק 326 מ׳
4,100,000 ₪

דרך עזה 5

מקלט במרחק 326 מ׳

דירת גן, רחביה, ירושלים

3חדרים
קומה1/3
75מ״ר

למכירה ברחביה ( הרב הרצוג פינת דרך עזה-הרב ברלין) דירת גן מיוחדת בבניין קטן ( דירה אחת בקומה) 3 חד' מרווחים, 77 מ"ר, 2 חד' אמבטיה. הדירה בקומה אי בבניין אבל עם גישה ישירה מהסלון לגינה עורפית כיוון דרום/מזרח. מלאת אור! מזגן מרכזי וחימום תת-חיצפתי בקלות נהפכת ל 4חד' במצב מעולה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
77 מ״ר
מ״ר גינה
100
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
54,666 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,050,000 ₪
4,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,538 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71907962פורסם ב04/02/26