בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,880,000 ₪

שרה אהרונסון

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירת גן, גדרה מזרח/גולדה, גדרה

4חדרים
קרקע
168מ״ר

דירה גן 4 חדרים מרווחת 108 מטר בטאבו עם ממ"ד, חניה תת קרקעית, גינה כ60 מטר , בבניין חדיש סויטת הורים עם מקלחת ושירותים, לחיות במרכז העניינים בקרבה למוסדות חינוך, מרכז מסחרי, ופארק ספורטק.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
108 מ״ר
מ״ר גינה
60
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
17,142 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,440,000 ₪
2,880,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,402 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,440,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61924023פורסם ב15/05/26