נכס עם ממ״ד
3,190,000 ₪

רחובות הנהר

נכס עם ממ״ד

דירה, חרוזים, רמת גן

3חדרים
קומה1/9
76מ״ר

ארונות מנגרות פרטית

פירוט ריהוט:
למכירה! דירת 3 חדרים נעימה, מחולקת פנטסטי! מטבח גדול, חדרים מרווחים עם ארונות בנגרות פרטית שנשארים ונמכרים כחלק מהדירה! חניה תת קרקעית רגילה צמודה לקיר עם מתקן לטעינת רכב חשמלי! ירוק מכל חלון! מוזמנים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
41,973 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,595,000 ₪
3,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,199 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,595,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57708405פורסם ב08/08/25