נכס עם ממ״ד
3,990,000 ₪

הר כנען

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', רמות, באר שבע

7חדרים
קרקע
850מ״ר

למכירה בשכונת רמות וילה דו מפלסית מגרש מטורף 850 מר בנויה 285 מר אבן ירושלמית שתי מרפסות גדולות פונות לנוף מהמם לפרטים נוספים סיגלית נבון רימקס פלוס באר שבע

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
285 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
4,694 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,995,000 ₪
3,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,255 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,995,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78984401פורסם ב18/03/25